بزارید پوستتون نفس بکشه!!!

مزایای پارچه های پنبه ای|100% ارگانیک|خراسان جنوبی

بزارید پوستتون نفس بکشه!!!

مزایای پارچه های پنبه ای|۱۰۰% ارگانیک|خراسان جنوبی

یک ترموستات خوب برای بدن شما!! مناسب هر فصل!

امروزه در دنیا از پارچه های پنبه ای به دلیل طبیعی و ارگانیک بودن در صنعت پوشاک به ویژه لباس استفاده می شود.

پنبه یک گیاه طبیعی است که رشته ها و الیاف آن از بوته پنبه به عمل می آید.

پنبه تنها سلول موجود در طبیعت هست که ۵۰ برابر خود آب جذب می کند.

در این مقاله سعی می کنیم چند مورد از مزایای پارچه های پنبه ای را بیان کنیم:

تنفس: بر خلاف پارچه های صنعتی، پنبه عرق بدن را جذب و آن را به هوا تبدیل می کند!! رطوبت را از پوست دور و این مانع رشد قارچ ها و باکتری ها شده و مانع ایجاد بیماری های پوستی می شود.

پارچه پنبه بر خلاف پارچه های صنعتی به دلیل داشتن روزنه های ریز باعث می شود در تنفس پوست خللی ایجاد نشود، این باعث می شود پوست شما آزادانه نفس بکشد!!!

عایق: یک ترموستات خوب برای بدن شما!! مناسب هر فصل!

الیاف لباس ها ی پنبه ای در گرما با انبساط مولکول های پنبه جریان هوا را برقرار میکنند و خنک تر از پارچه های معمولی هستند و در سرما منقبض شده، و مولکول های پنبه گرمای بدن را حفظ میکنند.

ضد حساسیت: پنبه پوست را تحریک نمیکند، این خاصیت پنبه باعث می شود کسانی که پوست حساسی دارند به راحتی از آن استفاده کنند. وقتی دنبال لباس مناسب برای کودک هستیم، لباس پنبه ای اولین گزینه است.

وقتی دنبال لباس مناسب برای کودک هستیم، لباس پنبه ای اولین گزینه است.

بادوام و مستحکم: الیاف پنبه بسیار بادوام هستند و با شستشوی زیاد برای آن مشکلی ایجاد نمی شود. شاید تعجب کنید اما وقتی پنبه خیس شود ۳۰ درصد قوی تر میشود!!!

با توجه به مقاومت آن در هر آب و هوایی قابل استفاده هستند!

نرم و لطیف: پارچه های پنبه بسیار نرم هستند و خاصیت کشسانی هم دارند، برای همین برای لباس زیر و زیر پوش ها از این پارچه استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید حوله و تن پوش های ۱۰۰ % پنبه ای و ارگانیک خراسان جنوبی به فروشگاه سایت به آدری https://armitakala.ir/shop/ مراجعه کنید و از پارچه های پنبه ای لذت ببرید.


پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها